$(document).ready(function () {var pageTitle = $('title').text(); $(window).blur(function () { $('title').text('bilgi@temakostum.com.tr'); }); $(window).focus(function () { $('title').text(pageTitle); });});
Tema Kostüm Organizasyon , Tema Kostüm Organizasyon , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Tema Kostüm Organizasyon , Tema Kostüm Organizasyon , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

• Garanti kumaşın ön yüzüne verilir.

• Belirtilen kullanım ve temizleme tavsiyelerine uyulmuş olmalıdır. 

• Alış tarihinden itibaren on gün içinde kumaşlarımızda ortaya çıkabilecek sorunlar için alış belgesi ve hatalı kumaşın firmamıza getirilmesi gerekir.Söz konusu ürünler atölyemizde incelemeye alınır.Yapılan inceleme sonucu hatanın üretimden kaynaklandığının tespit edilmesi durumunda müşterinin zararı tazmin edilir. Müşterinin kullanım hatasından doğan bir bozulma söz konusu ise,müşteri bu konuda bilgilendirilir.

 

KULLANIM VE BAKIM İÇİN TAVSİYELERİMİZ

Ürünlerimize aşağıda belirtilen şartlara göre temizleme ve bakım önerilir.

• Kumaşlarımıza kuru temizleme işlemi uygulanabilir.

• Kumaş üzerine dökülen sıvılara,emici bir kağıt veya yumuşak bir bezle en kısa zamanda müdahale edilmelidir.

• Çamaşır suyu,deterjan,renkli sabun ve leke sökücü maddeler kumaşların temizlik işlemlerinde kullanılmamalıdır.Temizlemede hassas temizlik veya beyaz saf sabun tercih edilmelidir.

• Temizlerken sünger,fırça kullanılmamalı,sadece yumuşak bezle dairesel hareketlerle lekeli kısım hafifçe silinmelidir.

• Kurutma işlemi direkt güneşte yada yüksek ısılı ütüyle yapılmamalıdır.Bu işlem düşük ısıya ayarlanmış saç kurutma makinası ile dairesel hareketler çizerek yapılmalıdır.

• Ürünlerimizi uzun süreli, direkt güneş ışığından koruyarak kullanılmaıdır.

• Derili ürünlerin düzenli olarak temiz,yumuşak bir bezle tozu alınmalı;yılda bir kez daha önce kullanılmamış,temiz bir sünger ile temizlenmelidir. Bu temizlemede nemli süngere birkaç damla hintyağı damlatarak deri dairesel hareketlerle silinmelidir.

• Likra lame, lame, payetli kumaşlar, foil baskı kumaşlar, dekoratif kumaşlar, hassas dantel nakışlı ve tül içerikli kumaşlar, şifon ve diğer tüm hassas ürünlerin; kullanım sonrası yumuşak nemli (sıvı sabun içerikli veya kurutemizleme) ile temizlenmelidir. 

 

ÖZEL UYARILAMIZ

• Kostümler, dekoratif ve estetik şablonlar ile ince ince düşünülerek detaylar perspektifinde şekillenmektedir. Ve seçilen ürünler sahne ve performans etkinliğine göre görsel vizyonu yüksek standartlarda seçilmektedir. Bu içerikler genellikle hassas materyaller ve işlemler gerektirir. Bu nedenle, olabildiğince hassas temizlik yapılmalıdır. Mümkünse kuru temizleme ile temizliği yapılmalıdır. 

• Hassas içerikli kumaşlar ve dekoratif tüm ürünler içeren tüm kostümlerde, özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de kimyasallardır. "Yapıştırıcı, uhu, silikon, polietilen, çamaşırsuyu, vb.. " kimyasallar ve malzemeler bazı kumaşların elastikiyetini veya foil baskının dokusunu bozabilmektedir. Bu nedenle bu tarz ürünleri kostümlerinizden ve aksesuarlarınızdan uzak tutunuz. Aynı ambalajda taşımaynız. 

• Kullanıcının dikkat etmesi gereken diğer bir konu;fantezi iplik, ipek, batik, metalik aksesuar, baskılı kumaşlar, aplik nakış içerikli ürünler, deri ve laminasyon,.. gibi içerik  içeren kumaşların diğerlerine oranla daha nazik kullanılmalarının gerekliliğidir. 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X